Yayın ve Gizlilik Politikası

Bu kitap “Aşk Acısından Kurtulmak ve Duygusal Yaraları İyileştirmek” hakkında bilgiler vermektedir.

Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz. Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar “Aşk Acısından Kurtulmak ve Duygusal Yaraları İyileştirmek” E-Kitabı, ve “www.askacisindankurtulmak.com” sitesinin sorumluluğunda değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz. “Aşk Acısından Kurtulmak ve Duygusal Yaraları İyileştirmek” E-Kitabı Ayna Yayınevi Editörleri Cengiz Erengil ve Ahmet Y. Özbilen tarafından derlenmiş olup hiçbir sayfası ya da bölümü ücretsiz olarak başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal işlem uygulanacaktır.

Bu site, “Aşk Acısından Kurtulmak ve Duygusal Yaraları İyileştirmek” E-Kitabında anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye hiç bir konuda garanti vermez.

Bu sitede dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.

Aşk Acısından Kurtulmak ve Duygusal Yaraları İyileştirmek E-Kitap 72 TL (Türk Lirası) karşılığında “www.odaklipazar.com” sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır ve devlete satış karşılığında %8 KDV ödenmektedir.

Bu site,”Aşk Acısından Kurtulmak ve Duygusal Yaraları İyileştirmek” E-Kitabı herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.

Bu site aracılığıyla satılan “Aşk Acısından Kurtulmak ve Duygusal Yaraları İyileştirmek” E-Kitabını alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

“Aşk Acısından Kurtulmak ve Duygusal Yaraları İyileştirmek” E-Kitabı basılı yayın değildir. Elektronik bir kitaptır ve yalnızca bilgisayar ortamında okunabilir.

“Aşk Acısından Kurtulmak ve Duygusal Yaraları İyileştirmek” E-Kitabı elektronik bir kitap olduğu için iadesi hiçbir şart ve koşulda mümkün değildir.

Bu siteyi ziyaret eden ve “Aşk Acısından Kurtulmak ve Duygusal Yaraları İyileştirmek” E-Kitabını alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.